Lekomed Krem

Lekomed Krem
Paylaş
 

Lekomed Krem

Zamanla güneş lekeleri, hamilelik lekeleri ve makyaj kalıntılarından oluşan lekeler çoğalır. Bunun sonucunda ise ciltte hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabilir. Özellikle kişiler yaş almaya başladıklarında tüm bu lekelere yaşlılık lekeleri de eklenir. Bu gibi durumların önüne geçmek için teknoloji bir hayli gelişmiş farklı birçok çözüm yolu bulunmuştur.   Lekomed krem de bu ürünlerden bir tanesidir. Cilt üzerindeki eşitsizliği tamamen ortadan kaldırarak daha çanlı ve tek ton cilt lekelerini özellikle kadınlara sunar. Lekomed krem tüm cilt tipleri için uygun olmasının yanında tüm yaş gurupları içinde rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğinde paraben, civa ve cilde alerji oluşturabilecek maddeleri içermez. Cilt tonunda problem yaşayan kimseler bu kremi düzenli kullandıkları takdirde cilt lekelerinden büyük ölçüde kurtulacaklardır. Yine lekomed krem, içeriğinde bulundurduğu B3 vitaminleri sayesinde güneşin yaydığı UV ışınlarından koruyarak yeni leke oluşumlarında önüne geçer.

Lekomed Krem Nasıl Kullanılır?

Lekomed krem, sivilce izlerini yok etmek için kullanılacaksa, cilt bitkisel olan ve kesinlikle kimyasal içermeyen temizleme ürünleri ile temizlenir ve gerekli bakımları yapılır, akabinde lekomed krem cilde uygulanır, uygulama esnasında cilde masaj yapılabilir böylece daha fazla etki gösterecektir. Lekomed krem günde iki defa olarak, sabah ve akşam uygulanmalıdır böylece hızlı etkiye sahip olacaktır. Yaz aylarında kullanılacaksa güneşe çıkmadan öce güneş kremi ile beraber kullanılması tavsiye edilir.

Lekomed Krem Nerelerde Kullanılır?

Lekomed kremin kullanım alanları diğer kremlere oranla daha fazladır. Lekomed krem sivilce izleri başta olmak üzere hamilelik lekeleri, çil, güneş lekeleri ve yaşlılık lekeleri için kullanılabilir. Yine epilasyon sonrası kararan koltuk altı bölgeleri, genital kararmalar, diz ve dirseklerde oluşan kararmalar, lazer sonrası oluşabilecek kararmalar, jilet kullanımı yapılan bölgelerde oluşan kararmalar için ve yine bazı ilaç kullanımından kaynaklı bölgesel kararmalar için rahatlıkla kullanılabilir. Kararmalar için lazer tedavisi görmek isteyenler yüksek miktarda ücretleri ödemek durumundadır. Lazer için yüksek ücret ödemek istemeyen kimseler lekomed kremi kullanıp lazer etkisine sahip olabilirler.

Lekomed Kremin Faydaları

  • Lekomed kremin faydaları, geniş bir alanı kaplar ciltte oluşan ve geçmeyen farklı lekeler için kullanılabilir.
  • Ergenlik sivilcelerinden kalan lekeler başta olmak üzere istenmeyen sivilceler için kullanılır
  • Adet döngüsü esnasında çıkan leke ve sivilceler için kullanımı yapılır ve sivilce çıkmasını büyük ölçüde engeller.
  • Güneşte oluşan yanık izlerini kapatmak için kullanılan bir kremdir.
  • Hamilelikte değişen hormonlar nedeni ile göbek bölgesi dâhil tüm hamilelik lekelerinde kullanılır.
  • Diz kapaklarında ve dirseklerde zamanla oluşan kararmalar için kullanımı yapılır.

Lekomed Kremin Yan Etkileri

Lekomed krem içerisinde paraben ve civa gibi maddeler olmadığı için çok fazla yan etkisi yoktur. Fakat fazla ve yanlış kullanımı sonucu ilgili bölgede kızarıklık ve tahrişe nende olabilir. Yine genital bölgede kullanılacaksa yüzeysel olarak kullanılmalı aksi halde bölgede kaşıntıya ve yanma gibi problemlere neden olacaktır. Bunun dışında yüz bölgesi için kullanımı yapılacaksa kesinlikle ağız içi ve göz içine krem sürülmemelidir.

Lekomed Krem Nereden Alınır?

Lekomed krem sanal mağazalardan alınabileceği gibi resmi satışını yapan web sitelerinden de temin edilebilir. Lekomed krem eczanelerde de satışı yapılır.

Lekomed Krem Eczane Fiyatı

Lekomed kremin fiyatı 2018 yılı içerisinde 49. 90 TL’dir. almadan önce keremin lisanslı ürün olup olmadığı incelenmeli ve taklitlerinden uzak durulmalıdır.

Lekomed Kremin Kullanıcı Yorumları

Lekomed Krem Kullananlar Yorumları

Lekomed kremin kullanıcı yorumları, krem için iyi yönde olmakla beraber hemen herkesçe kullanımı tavsiye edilen bir kremdir. Özellikle toplu iş yaşamında çalışan kişiler görsellikleri ile ön plana çıktıkları için krem için yararlı ve oldukça faydalı olduğunu belirtmişlerdir.

Lekomed krem şikayetleri oldukça azdır. Lekomed krem şikayetleri çoğunlukla cildi hassas olan insanlarda görülür.

Bu yazı 650 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak