Fenjilyan Anti Agein Krem Nedir? Nerelerde kullanılır?

fenjilyan krem
Paylaş
 

Yaşlanma sürecinde meydana gelen kırışıklıkları azaltmaya ve yok etmeye yarayan anti agein karşıtı fenjilyan krem yaşlanma sürecinde hem bayan hem erkeklerin sıkça kullandığı bir kremdir. Fenjilyan krem anti agein etkisiyle oldukça etkili bir kremdir. Üretim süreci ve içeriği tamamen doğal olan bu krem, güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruma sağlayan bir üründür. Fenjilyan krem tibet formülü ile tanınmış, bu formül sayesinde kırışıklıkları büyük oranda azaltmıştır. Fenjilyan krem aynı zamanda gözaltı morluklarını gidermeye yardımcı doğal bir üründür

Fenjilyan Anti Agein Kremin Faydaları Nelerdir?

Fenjilyan Anti Agein Kremin Faydaları

 • Fenjilyan krem anti agein etkisi cildi gençlik çağlarında olduğu gibi enerjik canlı haline getirmekte yardımcı bir kremdir.
 • Biyolojik saati cilt açısından geriye çevirmeyi amaçlayan fenjilyan krem kullanıcılarını sıkı bir cilt ile ödüllendirmeyi başaran bir kremdir.
 • Krem gece ve gündüz kullanımına uygundur.
 • Sadece yüz bölgesin de değil boyun bölgesinde de etkili bir kremdir.
 • Cilde doğal bir canlılık kazandıran, biyolojik yaşından 10 yıl genç gösteren etkisi vardır.
 • Kullanıcılarına çok fazla artı katan fenjilyan krem fiyat olarak astronomik fiyat yerine makul bir fiyatla piyasada bulunabilmektedir.
 • Fenjilyan kremin artılarından biri hedef seçilen uygulama bölgesinde hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlar vermesidir. Güneşten kaynaklı lekeler için uygulandığı yaklaşık olarak 2 gün gibi kısa bir sürede sonuç vermeye başlamaktadır.  Uygulama bölgesindeki hedef eğer ince kırışıklıklar ise 15 gün gibi kısa bir sürede cildin biyolojik saatini geri çevirmeye başlayabilir.
 • Cildin genç görünümünü sağlarken sadece yüz bölgesinin görünümünü düzeltip vücudun diğer bölgeleriyle uyumsuz hale getirmez. Fenjilyan krem Bütün vücudu uyumlu şekilde gençleştirir.
 • Mimik hareketlerinin zamanla oluşturduğu kırışıklıkları gidermede doğal çözüm seçeneği sunar.
 • Tüm ciltlerinin kullanabildiği bir kremdir. Herhangi bir cilt tipinde olumsuz etkisi söz konusu değildir. Mükemmel sonuç üretirken cilt tipi ayrıt etmeyen nadir kremlerden biridir.

Fenjilyan Anti Agein Kreminin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Fenjilyan krem kozmetik sektöründe güzelleştirici, gençleştirici, koruma sağlayıcı özellikleriyle sıkça kullanılmaktadır. İçeriğindeki yoğun C ve E vitamini ile cildin elastikiyetini sağlayan dokuların onarılmasını sağlamakta kullanılır. Krem ayrıca içerdiği hormonlar sayesinde güneş ışığı, sigara dumanı gibi dış etkilerin cildi yıpratmasının önüne geçmekte kullanılır.

fenjilyan krem boyun

Fenjilyan Anti Agein Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Kremin içeriğinde bulunan bütün etken maddeler anti alerjik maddelerdir. Bu maddeler doğal ürünlerden elde edilmiş, yan etkileri olmayan ürünlerdir. Klinik olarak yan etkisine rastlanmamış ürünün her cilt tipine uyumu söz konusudur.

Fenjilyan Anti Agein Kremi kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Fenjilyan Anti Agein Krem Kullananlar

Fenjilyan krem uygulama öncesi bazı ufak detaylarla daha etkili hale getirmek mümkün. Fenjilyan kremi kullanmadan önce cildin temiz olması gereklidir. Bu ufak ama önemli detay kremin başarısını artıran faktörlerden biridir. Krem cilt tonunda çok etkili özelliklere sahiptir cildin beyazlamasına yardımcı olur.

 • Fenjilyan anti agein kreminin başarısını artıran faktörlerden biri krem uygulanırken dairesel masaj hareketlere ile uygulama alanına yedirilmesidir. Masaj hareketleri kan dolaşımını artıracağından cilt hücrelerindeki yenilenmenin hızını artıracaktır.
 • Uygulama esnasında yapılacak olan masaj hareketlerinin yönü yukarıdan aşağıya doğru olmalıdır.
 • Etkilerin kalıcı olması açısından krem uygulamalarının düzenli yapılması gerekir.

Fenjilyan Anti Agein Kremin Satış Noktaları

Krem herhangi bir kozmetik mağazadan temin etmek mümkündür. Piyasa da sık bulunan ürünlerden biridir. İnternet, market zincirleri de alternatif temin yerledir. Ancak bilinen kurumsal mağazalardan almak daha güvenli bir alışveriş tercihi olacaktır.

Fenjilyan Anti Agein Kremin Fiyatı Nedir?

Fenjilyan kremin fiyatı tüp büyüklüğüne göre değişmektedir. 80 ml tüp şeklinde satışa sunulan küçük kremin fiyatı 30,00 TL. dir.

Bu yazı 411 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak