Expigment Krem

Paylaş
 

Expigment Kremin Cilt İçin Yararları Nelerdir?

Cildindeki herhangi bir yerinde güneş, çil ve doğum lekeleri gibi lekeleri olan kimseler için expigment krem yarar sağlayacaktır. Yüzünüzde istenemeyen lekelerin giderilmesinde oldukça etkili olan bu krem cildinizde oluşacak yeni lekelerin de önüne geçerek daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Expigment Krem Hangi Durumlarda Kullanılır?

Cildinde geçmeyen lekelerden şikâyet eden kimseler daha hoş bir cilt için expigment krem cilt doktorları tarafından reçete ile tavsiye edilir. Expigment krem mucizevi bir şekilde cilt problemlerinde kalıcı etki bırakır. En çok kullanıldığı cilt lekeleri ise, sivilce izi, güneş lekesi, yaşlılık lekelerinin giderilmesi için kullanımı yapılır. Expigment krem ilk kullanıldığı andan itibaren etkisini gösterse de kademeli olarak cilt problemlerinde büyük etki sağlar. Expigment Krem deriye rengini veren melalin hormonunun etkisini yavaşlatarak ilk etapta koyu renklerin açılmasını sağlayarak daha eşit renk tonuna kavuşmanıza da yardımcı olur. Expigment krem cilt problemlerinin derecesine göre, doktor tarafından Expigment krem %2 veya Expigment krem %4 olarak belirlenir ve reçete kullanıcıya ulaştırılır.

Expigment Kremin Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?

Expigment Krem Nasıl Uygulanır ?

Expigment krem doktor tarafından önerilmediği sürece kullanılmaz, cilt problemleri olan kimseler için cilt doktorlarının ilk önerdiği kremlerden bir tanesidir. Etkisi kanıtlanmış ve doktorların en sevdiği kremler arasında yer alır. Expigment kremin nasıl uygulanır ve dozajı mutlaka doktorların tavsiye ettiği şekilde olmalıdır. Expigment krem yüz lekeleri için kullanılacaksa eğer, ılık bir duş aldıktan sonra temiz cilde hafif olarak sürülmesi olacaktır. Yine sivilce lekelerinin yoğunlaştığı bölgeye masaj yapılarak uygulanması etkisini daha da güçlendirir. Expigment krem düzenli kullanıldığı takdirde etkisi önemli oranda artar. Kremin günde iki defa ve her 12 saate bir sürülmesi önerilen rutinler arasında yer alır. Expigment kremin uygulanacağı bölgenin kuru olması da en iyi sonuca daha çabuk gitmenizi sağlayacaktır. Cilt sorunlarından tamamen kurtulmak isteyen kimseler 1 ay boyunca düzenli olarak expigment kremi kullanmalılardır. İki ay içinde bir sonuca varılmamışsa ve gözle görülür oranda bir değişiklik olmamışsa bu doktora bildirilmeli ve expigment kremin kullanımı bırakılmalıdır.

Expigment Kremin En Etkili Faydaları

Expigment kremi kullanan kişilerde etki kısa süre içinde görülmesi beklenir, yine her cilt tipine göre etki süresi azalabilir ya da çoğalabilir. Bu tamamen ciltte oluşan lekelerin yoğunluğu ile alakalı bir durumdur. Expigment kremin başlıca faydaları ise;

 • Cilt lekelerini tamamen geçirir.
 • Ergenlik sivilce izlerini ciltten siler.
 • Çillerin azaltılmasında ve zamanla azaltılmasında büyük rol oynar.
 • Cilde gençlik katarak daha güzel olmasını sağlar.
 • Cilt üzerinde oluşan ölü derileri soyduğu için yeni hücreler ile daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.
 • Güneş yanıklarını tamamen ortadan kaldırır.
 • Yaşlanma başlangıcı oluşan yaşlılık lekelerini en aza indirir.
 • Hamilelik lekesi olarak bilinen koyu kahve renkleri ortadan tamamen kaldırır.

Expigment Krem İle Sivilce Ve Akne Tedavisi

Expigment krem, cildi soyarak tedavi ettiği için sadece güneş lekelerinde etki göstermez aynı zamanda da geçmeyen sivilce lekeleri içinde birebir fayda sağlar. Bunun için düzenlik kullanım şarttır. Expigment kremin tavsiye edilen kullanım şekli ise, cilt bebe şampuanı ile yıkanır, iyice kuruma işlemi yapıldıktan sonra kur cilde, masaj yapılarak uygulanmalıdır. günde iki kere ve tam zamanında kullanılması gerekir, yani her 12 saate bir düzenli olarak kullanıldığı takdirde hiçbir sivilce lekesi de kalmayacaktır. Expigment kremi kullanmadan önce mutlaka doktor onayı almanız gerekir. Expigment krem içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa bunu önceden tespit etmek faydanıza olacaktır.

Expigment krem kullanımından sonra İstemeyen herhangi bir etki görüldüğünde mutlaka kremin uygulandığı bölge bol su ile yıkanmalı ve krem anında bırakılmalıdır. Bu konun doktor tarafından bilinmesi ve ona yönelik bir çözüm üretilmesi gerekir. Expigment krem kullanılırken tavsiye edilen dozun üzerine çıkıldığı takdirde, kaşıntı, kızarıklık ve şişlik gibi problemler baş gösterebilir.

Expigment Krem Nereden Alınır?

Doktorunuzun muayenesi sonucunda reçete ile satılan Expigment kremini tüm eczanerde bulmanız mümkündür.

Expigment Krem Fiyatı 2018

Expigment Krem Fiyatı 2018 yılında 9.40 TL fiyatla eczanelerde bulunmaktadır.

Expigment Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Expigment Krem etkili bir krem olduğu için cilt tipi ve hassasiyetine göre kişiden kişiye değişen farlı tepkiler verebilmektedir. Cilt lekelerinin tedavisinde kullandıktan sonra alerjik reaksiyona bağlı olarak Expigment Kremin yan etkileri şöyledir;

 • Deride kızarıklık
 • Kaşıntı
 • Kabarcıkların oluşması
 • Çatlama
 • Ciltte şişlikler
 • Deri dökülmesi
 • Derinin renk değiştirmesi

Bu problemleri yaşadığınız takdirde hemen Expigment kremi kullanmayı bırakmalı ve doktorunuza danışmalısınız. Alerji probleminizi öğrenmek ve Expigment kreminin yan etkilerini yaşamamak için Expigment kremi kullanmaya başlamadan önce vücudunuzun herhangi bir bölgesine az miktarda sürerek herhangi bir sorunla karşılaşmadığınızdan emin olduktan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Expigment Krem Kullanıcı Yorumları

Expigment Krem Kullanıcı Yorumları :

Ben bu kremi kullandım ve faydasını çok fazla hissettim. Herkese tavsiye ederim.

Cilt lekelerimde oldukça etkili azalmalar meydana geldi. Doktorumun önermesi sayesinde bu kremi aldım ve yararını çok fazla gördüm.

Expigment Krem cildimi güzelleştirdi ve gençleştirdi.

Bu yazı 847 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak