-Google Reklamı-

En İyi Güneş Kremi

0
769

En İyi Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi 2018

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte akıllarda yine aynı soru beliriyor ve en iyi güneş kremini aramaya başlıyoruz. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için kullandığımız güneş kremleri cildimizi UVB ve UVA ışınlarına karşı koruma sağlayarak cildimizin zarar görmesinin önüne geçiyor.

Güneş kremi sadece güneşin zararlı ışınlarından da korumuyor üstelik. Bununla beraber sağlıklı bronzlaşmanın yolunu da açıyor. Güneşin zararlı ışınlarının yanında cildi yaşlanmasını da önleyen güneş kremleri cildin nemini koruyup sağlıklı kalmasına da yardımcı oluyor.

Peki güneş kremi nasıl seçilir? Güneş kremini seçimlerinde güneş kreminin faktörünün en az 30 faktörlü olması gerekir. Dilerseniz daha yükseklerini de tercih edebilirsiniz.

En İyi Güneş Koruyucu Krem Hangisi

Doktorların Önerdiği En İyi Güneş Kremleri

Güneş kremlerinde önemli olan suya dayanıklı olmasıdır. En iyi güneş kremi markaları ise bu ölçeğe göre belirlenmektedir. İşte sizler için topladığımız en iyi güneş kremleri;

  • Gratis Güneş Kremi

Gratis güneş koruyucular cildi güneşin zararlı olan UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaktadır. Özel bir formüle sahip olan Gratis güneş kremi, cilde uygulandığında kesinlikle cilt üzerinde beyazlık bırakmaz. Suya karşı dayanıklı olan Gratis güneş kremi, her cilt tipine de uygundur. Yüz için güneş kremi arayanlar gratis güneş kremini rahatlıkla kullanabilir.

  • Hamilton Güneş Kremi

10 yılın sonunda bulunan Hamilton güneş kremi, güneşin zararlı ışınlaır olan UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korurken, aynı zamanda cildin bağışıklık sistemini de koruyor. Diğer güneş kremlerinden en büyük farkı ise cildi kansere karşı koruması.

Her cilt tipine uygun olan bu krem, elde, yüzde ve vücutta rahatlıkla uygulanabilir. Cilt tarafından hızla emilmesini sağlayan özel yapısı ile Hamilton güneş kremi, suya ve terlemeye ekstra daha dayanıklı bir krem. Bunların yanında ise kesinlikle cilde sürüldüğünde cilt üzerinde beyazlık bırakmıyor. Hamilton güneş kreminin fiyatı 140 TL.

  • Avene Güneş Kremi

Avene SPF 50+ Emülsiyon Güneş Kremi her güneş kremi gibi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak cildin zarar görmesini engelliyor. Ancak bunun yanında paraben içermiyor, suya karşı ekstra dayanıklılık gösteriyor ve asla iz bırakmıyor.

Uzun süre koruma sağlayan avene güneş kremi, oldukça hafif bir yapıya sahip olmasından dolayı da kolayca uygulanıyor. Matlaştırıcı güneş kremi olarak da bilinen bu krem, cilt üzerinde parlamaya neden olmamasından dolayı da sıklıkla tercih ediliyor.

  • Nivea Güneş Kremi

Cildi korumasının yanında bakım da yapan Nivea güneş kremi, sürüldüğü andan itibaren yüksek filtresiyle cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Tamamen yağsız olan bu krem şeffaf yapısı sayesinde de etkin koruma sağlıyor. Kremin sprey formülü de cildin kremi anında emmesini sağlıyor.

  • Babe Güneş Kremi

Hassas ciltler için güneş kremi arayışında olanların belki de en çok tercih ettiği markalardan biridir babe güneş kremi. Açık tenliler için güneş kremi olmazsa olmazlardandır. Bu güneş kremi ise SPF 50+ yapısıyla hem güneş ışınlarından koruyor hem de cildin nemlenmesine yardımcı oluyor. Paraben içermeyen bu güneş kremi, tüm cilt tipleri için de rahatlıkla kullanılıyor.

  • Salonte Güneş Kremi

Salonte pigmenta güneş losyonu olarak da geçen salonte güneş koruyucu krem, yüksek koruması sayesinde güneşin zararlı ışınlarının tamamından teninizi koruyor. Paraben içermeyen bu krem, suya karşı da oldukça dayanıklı. Yağsız olan bu krem sürüldükten sonra vücudunuzda yapış yapış olma hissini de ortadan kaldırır.

Cilt lekelenmelerini önleyen salonte güneş kremi, ciltteki renk düzensizliklerini önlerken, mevcut olan lekelerin giderilmesine de yardımcı oluyor. Özel kokusu içindeki bitkiler yoluyla elde edilen bu krem, parfümsüzdür. Ayrıca hassas ciltler dahil her cilt tipinde de rahatlıkla kullanılabilir.

  • Sebamed Güneş Kremi

Birçok insanın bildiği sebamed güneş kremi, hassas cilt korumasında yıllardır bir numara. Son yıllarda çıkardığı güneş koruma serisi ile kendini yenileyen marka, yoğun bir bakım ve koruma sağlıyor. En ileri korumayı son serisinde piyasaya süren Sebamed, cildi zararlı ışınlara karşı korurken çok iyi de nemlendirici görevi görüyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz